Женска Изведба Пакет Маици Со Долги Ракави

Женска Изведба Пакет Маици Со Долги Ракави

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

100% полиестерски дрес плете ткаенина без пречка; етикета за пренос на топлина; Аквафкс® Својства На Фитил; Фрешкар® Антимикробни Својства; двојна игла ? ракави и долниот раб; ребро плете ? јака (без врвен бод); Гилдан Женски Перформанси Долги Ракави Маица 2 Пакет.

Карактеристики на производот

Поврзани производи