Тапани Тапани Музичар Тапанар Маица

Тапани Тапани Музичар Тапанар Маица

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Совршено како почеток на разговор. Материјал за маица : Овој Тип Графичка Маица е изработена од 5% Висок Спандекс И 95% Полиестер, што е мек и удобен допир, дише, лесен, растеглив и пријателски за кожата. Графички Маици Прилика : Мода И едноставен стил, Погоден За Дома, Секојдневни Излети, Училиште, Запознавање, Одмор, На Отворено, Пешачење, Улица и Секојдневно носење. Нарачајте денес и доживејте ја крајната удобност, стил и разноврсност! Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб.Дами Краток Ракав Маица Подарок Кошула Смешни Вежба Тренингот Блузи Медицинска Сестра Смешни Графички Маичка Смешни Кампување Кошула Лето Пешачење Подарок Маица Леопард Мими Писмо Маица Графички Кошула Повик Писмо Печатење Блузи Сестра Одмор Блузи Смешни Пријатели Кошула Дами Писмо Печатење Семејство Маица Мајка Живот Кошула Писмо Графичка Кошула Благослов Мајка Кошула Одмор Графички Краток Ракав Мета Куче Мајка Кошула Повик Мода Туника Надворешна Облека Блузи За Вежбање Смешна Кошула За Подароци За Мама Маица За Кафе Дами Писмо За Печатење Кошула Со Смешни Изреки Секојдневна Маичка Топ Смешно Писмо Печатење Наставничка Кошула Жените Пијат Смешна Кошула Нана Подарок Писмо Печатење Маица Летна Графичка Кошула Мими Кошула Мачка Мама Маица Писмо Нана Кошула Дами Смешно Леопард Печатење Куче Мајка Маица Кошула Дами Лето Кратки Ракави Кошула Џиџи Маица Нана Маица смешни графички Мајка Смешни Пуловер Жените Баба Кошула Повик Маица Блузи Мажи Маица. ФАЌАЧ НА ОЧИ : бидете подготвени да добиете многу комплименти и смешни коментари. Ткаенината е претходно намалена за да се обезбеди удобно и слабеење што ја задржува својата форма по миењето. Оваа маица е многу мека, лесна и дише.

Карактеристики на производот

Поврзани производи