Здраво 4 Четврто Одделение Враќање На Учениците Чај Модерни Женски Маици Со Кратки Ракави-Уникатни Графички Отпечатоци За Трендовски Изглед

Здраво 4 Четврто Одделение Враќање На Учениците Чај Модерни Женски Маици Со Кратки Ракави-Уникатни Графички Отпечатоци За Трендовски

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Ослободете го вашиот внатрешен авантурист со Оваа Маичка со врвен квалитет дизајнирана за удобност и стил. Изработен од мека ткаенина што дише, совршен е за секојдневно носење. Уникатната графика на предната страна прикажува планински пејзаж што го одзема здивот, инспирирајќи ве да го истражите одличното отворено. Без разлика дали пешачите, кампувате или едноставно се релаксирате, Оваа Маица е задолжителен додаток во вашата гардероба. Подгответе се да тргнете на нови патувања додека изгледате без напор кул и удобно. 1. ●Материјал}нашите графички маици се изработени од ултра мека ткаенина што ја отстранува влагата составена од 95% Полиестер и 5% Спандекс 2. ●Нега/машина за перење, не сушете се, Избегнувајте белило и натопување во должина. 3. €Карактеристики : нашата Маица може да се пофали со извонредна изработка, ракав со двојна игла и долниот раб, тркалезен врат, кратки ракави ќе ве направат попривлечни 4. ①Прилики нашите Маици се добри за секојдневно носење и погодни за кампување,пешачење, забава на отворено, одмор итн 5. ●Одличен Избор за подароци ● Дојдете И изберете ја самата Маица што одговара на себе, пријателите, мајката и ќерката најмногу.

Карактеристики на производот

Поврзани производи