Ммф-Женски Фудбалски Фини Маици За Дрес, До Големина 3ХЛ - Софтбол Играјте Напорно Или Одете Дома

Ммф-Женски Фудбалски Фини Маици За Дрес, До Големина 3ХЛ - Софтбол Играјте Напорно Или Одете Дома

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

Падне сува ниска., 60/40 чешлани рингспун памук/полиестер, 30 синглови. Ние носиме големини ДО 3 XL. Странична конструкција на цвест. Изработка : 4. 100% чешлан памучен фин дрес. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тарининг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. БОИТЕ НА ЦВЦ се 60% чешлан памук/40% полиестер). Покриен преден и заден јарем. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година. Етикета easytear. Рамо до рамо само ткаенина назад вратот лента. Одговара : Возрасни Унисекс Верен На Големината.

Карактеристики на производот

Поврзани производи