Абтел Дами Маица Екипажот Вратот Маица Боемски Врвови Жени Удобна Плажа Пуловер Темно Сина М

Абтел Дами Маица Екипажот Вратот Маица Боемски Врвови Жени Удобна Плажа Пуловер Темно Сина М

Во продавницата
DEN 360.00
Стока:

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Врвови На Вратот На Екипажот, Кошула Со Кратки Ракави, Секојдневна Печатена Блуза, Летна Маичка, Лабава Основна Шема Тип : Цветен Печатен, Боја На Копче : Црвена, Жолта, Кларет, Темно Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук, 35% должина на постелнина : Должина На Колкот : Должина На Вратот На Екипажот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Материјал : памук и лен, женска удобна маица, дише, мека, удобна и лесна. Обезбедете пријатно искуство со носење.2. Дизајн : вратот На Екипажот, краток ракав, копче, лабави туники, секојдневни блузи, основни маици, летна маица на плажа.3. Натпревар : оваа маица со кратки ракави совршено речиси сѐ, можете едноставно да ја спарите со вашите слаби фармерки, шорцеви или хеланки; ако ја напикате кошулата во панталоните, ќе изгледа многу стилски, лично и витко.4. Прилика : ова е одлично за секојдневно, секојдневно, шопинг, работа, улица, датум, канцеларија, работа, одмор или секоја пригода, одговараат за секоја форма и совршен пролет, летен стил.5. Подарок : оваа женска лабава маица е совршен подарок за себе или за пријателите, како и одличен подарок за драги сопруги, мајки, семејство итн.Содржина на пакетот : 1 х Женска Летна Маица (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи, Летна Туника Блуза, Кошула За Одмор На Плажа, Основни Блузи, Маица За Салон Со Кратки Ракави. Материјал-65% Памук 35% Лен. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн-Женски лабави летни врвови, маица за вратот на екипажот, блуза со кратки ракави, маица со цветни печатени маици, трендовски и шик. Повод-Едноставен и природен дизајн ги прави овие врвови совршени за работа, секојдневна, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Натпревар-Спарете со слаби фармерки и чизми до глужд за лесен ансамбл, или со хеланки и патики кога сакате удобна и пријатна облека.

Карактеристики на производот

Поврзани производи