Оваа Дама Е Една Прекрасна Баба Маица Мајки Ден Одмор Љубов Маица-Кралската Сина, 5XL

Оваа Дама Е Една Прекрасна Баба Маица Мајки Ден Одмор Љубов Маица-Кралската Сина, 5XL

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Нашите Маици со Тежок Памук Гилдан се направени од 100% памук отпечатен во САД! Шевови со двојна игла со рабови и дно за издржливост, претходно испукана ткаенина за минимизирано собирање. Хедер Греј е направен од 90% Памук / 10% Полиестер. ЗАБЕЛЕШКА : Зелената, Портокаловата, Розовата и Виолетовата Не се носат на залиха и ќе треба да се нарачаат. Ве молиме дозволете 2-3 дополнителни денови време за обработка за сите нарачки со овие бои. За Дизајнот. Ова е нов производ/дизајн. Гномите за опис во моментов се напорни на работа и наскоро ќе донесат опис на дизајнот. Никој Оваа Дама Е Една Прекрасна Баба Маица Мајки Ден Одмор Љубов Маица-Кралската Сина, 5 XL.

Карактеристики на производот

Поврзани производи