Среќен Пад Кафе Неутрален Пријатен Кафеав Униз Дрес Маичка Со Кратки Ракави

Среќен Пад Кафе Неутрален Пријатен Кафеав Униз Дрес Маичка Со Кратки Ракави

Во продавницата
DEN 374.56
Стока:

Оваа класична унисекс маичка со кратки ракави се вклопува како добро сакан фаворит. Мекиот памук и квалитетното печатење ги тераат корисниците да се заљубуваат во него одново и одново. Овие маици имаат ребрести плетени јаки за зајакнување на обликувањето. Рамената имаат лента за подобро вклопување со текот на времето. Двојните странични шевови ја држат формата на облеката подолго. : 100% Чешлан Воздух и памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,2 мл/јд2 (142 г/м2)). : Мало одговара. : Откинете ја етикетата. : Работи точно На големината Среќен Пад Кафе Неутрален Пријатен Кафеав Унисекс Маичка Со Кратки Ракави.

Карактеристики на производот

Поврзани производи