Sportsенски градски градски градски градски градски градник

Sportsенски градски градски градски градски градски градник

Во продавницата
DEN 384.00
Стока:

Овој ултра-ласкави преден спортски градник од Авиа е направен за движење. Ткаенината за влага ве одржува суво додека Spandex обезбедува лесен дел. Отстранливите влошки ви овозможуваат да ја прилагодите вашата вклопување. Стилски преден фронт и V-врат додава вистинска количина на стил на вашата активна облека. Материјал : 82% полиестер/18% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. Вид на чаши : Отстранливи влошки. Покриеност : Целосно покритие. Ниво на поддршка : Ниско влијание. Затворање : стил на пуловер. Ремени : Широки ленти за рамо. Карактеристики : преграден фронт; ткаенина за влага; Ракербек. Авиа го уништи спортскиот градник за жени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи