Божиќни Тркачи На Трпеза Извонреден Тркач За Празнична Трпеза Со Мека Ткаенина Везена Божиќна Апликација За Дома

Божиќни Тркачи На Трпеза Извонреден Тркач За Празнична Трпеза Со Мека Ткаенина Везена Божиќна Апликација За Дома

Во продавницата
DEN 319.84
Стока:

Опис : со исклучителни приврзоци за реси, во кој тркач на маса не е лесно да се лизне и може да ја украси вашата маса Christmas.It се пере и лесно се грижи, Кој тркач На Божиќна трпеза е издржлив за повторна употреба на различен фестивал.Изработен од материјал од ткаенина, кој тркач на маса е отпорен на кинење и издржлив.Тркачот на масата е 180 см во должина и 35 см во ширина. И постојат четири стилови за да изберете from.It е погоден за употреба во кујна за украсување трпеза на фестивал, Како Што Се Божиќ, Денот на Благодарноста и така натаму.Име на ставка : Божиќна Трпеза Материјал : Ткаенина Карактеристики : Исклучителна, Отпорна На Кинење, Детали За Преклопување : 180см х 35см/70,87 "х 13,78" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Божиќен Тркач На Трпеза со извонредни приврзоци со реси, кој тркач на маса не е лесно да се лизне и може да ја украси вашата трпеза За Божиќ. Се пере и лесно се грижи, кој тркач На Божиќна трпеза е издржлив за повторна употреба на различен фестивал. Изработен од материјал од ткаенина, кој тркач на маса е отпорен на кинење и издржлив. Тркачот на масата е 180 см во должина и 35 см во ширина. И постојат четири стилови од кои можете да изберете. Погоден е за употреба во кујна за украсување трпеза на фестивал, Како Што Се Божиќ, Денот на Благодарноста и така натаму.

Карактеристики на производот

Поврзани производи