Орик Фудбал Мамо Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

Орик Фудбал Мамо Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бел Орик Фудбал Мајка Худи. Чувајте ја главата топла со двокреветна хауба и рацете удобни со нашата предна торбичка зашиена Со Двојна игла. Одликувајќи Се Со Орик Фудбал мама отпечатена преку предниот дел на дуксерот, овој дуксер сигурно ќе стане омилен fall и зима. Двојно обложена хауба. Предиво со воздушен млаз со меко чувство и намалено пилинг. 11 атлетски ребро плетени манжетни и појас со спандекс. Двојно игла шиење во текот на. Предна торбичка џеб. Бело.

Карактеристики на производот

Поврзани производи