Минамен ѓердан-Персонализирана Нараквица За ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Име За Мажи-Прилагоден Синџир Фигаро Со Табличка Со Имиња - Изработен од 18к Позлатено Сребро Прилаго

Минамен ѓердан-Персонализирана Нараквица За ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Име За Мажи-Прилагоден Синџир Фигаро Со Табличка Со Имиња - Изработен

Во продавницата
DEN 959.20
Стока:

Зошто Ќе му се Допадне : . Среброто од стерлинг отсекогаш било популарно и поврзано со разноврсните детали за стилот на оваа класична НАРАКВИЦА, изгледот е неверојатен. Не само што ќе ја цени оваа нараквица за нејзиниот атрактивен изглед, туку ќе му се допадне и посебното значење што го има. Ставете иницијали, неговото име или значаен збор напред и додајте ја вашата тајна порака на задната страна. Тоа е персонализиран машки накит само за него! Класичен синџир фигаро и удобно закривена табличка со имиња ја прават нашата СРЕБРЕНА Машка НАРАКВИЦА за ИДЕНТИФИКАЦИЈА идеален избор за речиси секого. Достапно е и по ваш избор На Позлата од 18к, Сребро Од 0,925 Сребро или Позлата од 18к. Овој производ се испраќа само ВО САД! Бесплатна Кутија За Подароци со секоја нарачка! Стилски Накит Подароци За Него : ПРОЕКТ Нараквица во стерлинг сребро 925. Елегантно лето, назад на училиште подарок за татко, тато, баба, син, дете, деца, брат, најдобар пријател, дечко, сопруг, вашите најблиски присутни, изненадување подарок. Главен Материјал : 18к Позлатено Сребро 0,925/ Тип На Синџир : Синџир Фигаро / Должина На Синџирот : 8,6 "- одговара на големината на зглобот 8-8, 5". Совршен подарок за мажи, тато, сопруг, дечко, брат, вујко, најдобри пријатели, младоженец, најблиски или посебно задоволство за себе. И сите прилики : Денот На Таткото, Вљубените, Свадбата, Годишнината, Роденденот, Божиќ. Должина на синџирот 8,6 "- одговара на големината на зглобот 8-8, 5".

Карактеристики на производот

Поврзани производи