Младински Мек Стил Краток Ракав Маица Пакет

Младински Мек Стил Краток Ракав Маица Пакет

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

4.5 мл., 100% памук со прстен, ткаенина 30/1 висока густина на бод за помазно печатење на површината на вратот и рамената-далеку од етикетата двојна игла ракав и долна хемсеми-опремена контурна силуета со странична двојна игла со раб 1/2 " јака длабока лажичка деколте ракави Гилдан Младински Мек Стил Маица Со Кратки Ракави 3 Пакет.

Карактеристики на производот

Поврзани производи