Саване Машки Рамен Фронт Крајна Изведба Чино Панталони

Саване Машки Рамен Фронт Крајна Изведба Чино Панталони

Во продавницата
DEN 368.00
Стока:

Без разлика дали трчате повторно во канцеларија или патувате за да ги посетите клиентите, можете лесно да дишете знаејќи ги вашите Крајни Перформанси Чино ќе ве одржува удобно во текот на денот. Внимателно изработени за да ги спојат перформансите и облеката во канцеларијата, обичните панталони на овие мажи имаат Изработка На Истегнување Со Удобен Појас што ви дава дополнителни 3€од просторијата во половината, Истегнување на Движењето благодарение на 98% памук и 2% спандекс мешавина за движење со секој спринт до метро, И не-Железна завршница за да се направи облеката да се одржува без размислување. Директно Вклопување на Ногата - тример низ седиштето и ногата. Истегнете Ткаенина : овие машки панталони имаат растеглива ткаенина за удобно движење со вас цел ден и ноќ. Проширливите увезени работни панталони имаат удобен појас кој ви дава леснотија до 3 инчи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи