Менс Пролет И Aut Слободно Време Висока Улица Еластична Чипка Панталони панталони корејска Јакна за Мажи

Менс Пролет И Aut Слободно Време Висока Улица Еластична Чипка Панталони панталони корејска Јакна за Мажи

Во продавницата
DEN 399.84
Стока:

Сезона : Сите сезони. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно и дома. Стил : Модерен. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : 1 компјутер Табела За Панталони : . Големина : S Биста : 117cm/46.06" ракав : 77.3 cm/30.43" Должина : 68cm/26.77"Големина : M Биста : 121cm/47.64" Ракав : 79cm/31.10" Должина : 70cm/27.56"Големина : L Биста : 126cm/49.61" Ракав : 80.7 cm/31.77" должина : 72cm/28.35"Големина : xl биста : 131cm/51.57" ракав : 82.4 cm/32.44" должина : 74cm/29.13"Големина : xxl биста : 136cm/53.54" ракав : 84.1 Cm/33.11" должина : 76cm/29.92" ● комбинирајте ги машките панталони лесно Е и може добро да се спои со врвот. ①Материјал е Изработен од Висококвалитетни Материјали, Доволно Издржлив за Вашето Секојдневно Носење. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите Нарачка.

Карактеристики на производот

Поврзани производи