С. Поло Асн. Машка голема маица со лого Поло

С. Поло Асн. Машка голема маица со лого Поло

Во продавницата
DEN 272.00
Стока:

Испробаниот и вистински класик, американскиот Поло Асн. Машката голема маичка со лого е олицетворение на традиционален стил, на најдобар можен начин. Носете го ова ултра удобно парче од вашиот слободен ден на теренот за голф, на вечера со семејство и пошироко. Јака со предна плоча со два копчиња. Странични отвори со тениска опашка (малку подолго од грбот) . има големо везено лого на левиот град и „3“ на десната рака. 100% BCI памук. Машина за перење. Увезени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи