Машка Морнарица Ричмонд Пајаци Про Потпис Поло

Машка Морнарица Ричмонд Пајаци Про Потпис Поло

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Важнича Вашиот ричмонд пајаци фандом со овој трендовски Про Потпис Поло. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Технологија за отстранување на влага за да бидете ладни и суви. Официјално лиценциран. Краток ракав. Материјал : 95% Полиестер/5% Спандекс. Ув заштита и антимикробни својства. Поставени во обложени ракави. Увезени. Везена графика. Марка : Гледна Облека.

Карактеристики на производот

Поврзани производи