Танцмангу Симпатична Backетски Ранци Лаптоп Торба За Книги Вратоврска Боја Колеџ Со Голем Капацитет Кадифен Приврзок Каваи Мечка

Танцмангу Симпатична Backетски Ранци Лаптоп Торба За Книги Вратоврска Боја Колеџ Со Голем Капацитет Кадифен Приврзок Каваи Мечка

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

пакетот вклучува : торба+кадифен приврзок овој производ е изработен од висококвалитетна оксфордска ткаенина. Совршен избор за патување, спорт и теретана. Доволно голем за да собере книги, учебници, i Pad, лаптопи, додатоци и сите други најважни работи. Внатре има добро слоевити прегради за убаво да ги подредите вашите работи! Категорија на производи : ранец Боја : розова, карамела, сива Содржина на главните компоненти на ткаенината : Димензии на ткаенината оксфорд : 11,4 x 16,1 x 5,5 инчи (L*H*W) Тежина : 0,794 lb други белешки : 1. Вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. 2. Ве молиме дозволете разлика од 0,6~1,57 инчи поради рачно мерење. Мало отстапување може да постои во големини, локацијата на одредени обрасци и вистинската текстура на ткаенините. 3. Оваа листа е само за 1 ранец (со 1 кадифен приврзок), а други додатоци не се вклучени. Нашата продавница нуди повеќе производи за кои можеби сте заинтересирани. ●Голем Капацитет€Големина : 11,4 x 16,1 x 5,5 инчи (L*H*W), Тежина : 0,794 фунти. Ранецот е доволно голем за да собере таблет и големи учебници. Слободно ставете се што ви треба : тетратки, книги, клучеви, чадори, шишиња со вода итн. €Мулти-прегради q ранецот содржи 3 внатрешни џебови и 1 преден џеб. Има двојни патенти за безбедно чување на вашите предмети внатре. ● Висококвалитетен Материјал●овој ранец е изработен од најлонска ткаенина. Таа има за цел да биде ранец кој може да остане со вас долго време! Двете ремени се зајакнати и прилагодливи така што чантата може да собере потешки предмети, како и да го олесни притисокот врз рамената. ●Стилски Ранец●овој ранец е простран и кул. Убаво е дизајниран за лесно и ветровито пакување. ①Прилики овој стилски ранец е погоден за сите секојдневни намени. Совршен за патување, кампување и пешачење. Погоден за сите жени и дами. Секогаш сакате да имате подарок За Божиќ, Нова година, роденден и нов семестар.

Карактеристики на производот

Поврзани производи