Детски Маици и Шорцеви

Детски Маици и Шорцеви

Во продавницата
DEN 719.84
Стока:

Ова суштинско пакување маици и Шорцеви се совршено основно парче за одење со секој пар дно што го сакате. Со памучна ткаенина што може да се дише 100% , оваа облека сигурно ќе го одржува вашиот пакет радост удобен цел Ден Големини : NB, S, M, L5 Пакет? 100% Памучно Ребро за Дишење и Удобност ? Деколтето На Рамото со копче Помага Многу Лесно Да Се Повлече Облеката Преку Главата на Бебето? Машинско Перење / Сушење?Бели Шорцеви (100% Памук) Доенчиња Маици и Шорцеви.

Карактеристики на производот

Поврзани производи