32 W 16 H 7 8 ID 1 P Hoover Architectural одделение PVC PIORCED тавански медалјон, никел

32 W 16 H 7 8 ID 1 P Hoover Architectural одделение PVC PIORCED тавански медалјон, никел

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна украс за вашиот дом. ПВЦ материјалот ви дава долготраен и лесен за инсталирање на производ, додека сопствената рачна завршена метална текстура ви нуди софистицирана фокусна точка што ја барате. Димензии : 32 "W x 16" H x 11 7/8 "Id x 1" стр. Уникатни и реални четкани метални завршувања. Неколку сложени и украсни филигрански дизајни. Може да се користи за таванот, како парче изјава за таванот, или како wallиден мотив. Лесен, лесен за инсталирање и долготрајно. Модерни, современи и елегантни опции на располагање.

Карактеристики на производот

Поврзани производи