Докери Машки Тенок Фит Работен Ден Каки Паметни Панталони Д1

Докери Машки Тенок Фит Работен Ден Каки Паметни Панталони Д1

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Со Паметен 360 Флекс, Работниот Ден Каки се спротивставува на строгоста од 9 до 5 и дава удобност во сосема нови насоки. Само вистинската количина на тенок со директно отворање на ногата. Карактеристики 4-насочно истегнување за удобност и издржливост што ја менуваат играта. Нема технологија За Брчки. Докери Машки Тенок Фит Работен Ден Каки Паметни 360 Флексибилни Панталони Д1 : ПАМЕТНИ 360 ФЛЕКСИБИЛНИ. 92% Памук, 8% Еластан. Твил. 4 Начин Се Водат. Тенок фит. Патент мува. Флексибилен појас за дополнителна удобност кога сте во движење. Скриен безбедносен џеб. Единечни задни џебови со копче-преку затворање десно. Рашири џеб кеси со монета фати во десниот преден џеб. Шевови со една игла за префинет изглед. Измијте И Исушете Внатре Со Слични Бои; Отстранете Веднаш. Само онлајн. Немате право да враќате / разменувате/земате во продавниците.

Карактеристики на производот

Поврзани производи