Корашан Моден Женски Фустан, Женски Секојдневен Еднобоен Фустан Со Среден ракав Со Голем Замав Со Висок Струк, Фустани За Жени

Корашан Моден Женски Фустан, Женски Секојдневен Еднобоен Фустан Со Среден ракав Со Голем Замав Со Висок Струк, Фустани За Жени

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Оваа облека изработена од висококвалитетен материјал, издржлива и погодна за секојдневно носење, изработена од мека ткаенина, лесна и удобна, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.Овој фустан е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека.Кога размислуваш што да облечам today.It е толку случајно што може некои дополнителни корици!Оваа е достапна во различни бои за да одговара на вашите personal style.It е исто така најдобар избор за подарок ви дава најдобар пријател.Ако миење со ладна вода, големината нема да се промени многу, ако имате какви било прашања при изборот, добредојдовте да се консултирате со me.By патем, различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи. Ве молиме погледнете ги димензиите на сликата. Ако миење со ладна вода, големината нема да се промени многу. Оваа облека изработена од висококвалитетен материјал, издржлива и погодна за секојдневно носење, изработена од мека ткаенина, лесна и удобна, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден. Повод : забава, одмор, свадбена забава, роденден. Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Фустан. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.

Карактеристики на производот

Поврзани производи