Женски Летни Фустани Широк Фустан Фустанкратки Ракави Плажа Обичен Црвен Фустан Л

Женски Летни Фустани Широк Фустан Фустанкратки Ракави Плажа Обичен Црвен Фустан Л

Во продавницата
DEN 335.84
Стока:

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.87" Рамо : 39см/15. Големина : женски летни фустани фустан со широк фустанкратки ракави плажаобичен црвен фустан л.} прилика+Секојдневни фустани за жени погодни за плажа,патување,работа,секојдневно,секојдневно и забавно,лесно облекување нагоре или надолу.Обезбедете пријатно искуство со носење. Овој женски фустан прави и одличен подарок за некого.

Карактеристики на производот

Поврзани производи