Пуловер Цвет Плус Големина Летен Печатење О-Врат Жени Долги Фустани Без Ракави Женски Фустан

Пуловер Цвет Плус Големина Летен Печатење О-Врат Жени Долги Фустани Без Ракави Женски Фустан

Во продавницата
DEN 1279.84
Стока:

4.Предлог за перење : рачно миење ладно и закачување суво.Повод : Забава Во Градината, Дневно, плажа,клуб,улица,што добивате : 1xwomenенсексуалец : Жени, Девојки1.Градиент, Без Ракави, Жени И девојки Мода Секојдневен, Одговара : одговара на големината на стилот : Забава,, клуб, Одмор, Дневен со бидете малку поинакви предизвика рачно мерење.Материјал : Полиестер5.ЗАБЕЛЕШКА : има С-2ХЛ ,секогаш ќе има за вас,но големината 3. облечи Градина Партија Партија Носат Или Секојдневен Секојдневна Облека. за одмор на плажа ..Дебелина : Стандард2.Мек и добар материјал за текстура,лесен, дише сезона : Пролет, Лето и табела за паѓање : . Големина : S Биста : 90cm/35.43" Должина : 130cm/51.18"Големина : M Биста : 95cm/37.40" Должина : 131cm/51.57"Големина : L Биста : 100cm/39.37" Должина : 132cm/51.97"Големина : XL Биста : 105cm/41.34" Должина : 133cm/52.36"големина : Xxl биста : 110cm/43.31" должина : 134cm/52.76"Големина : xxxl биста : 115cm/45.28" должина : 135cm/53.15"големина : xxxxl биста : 120cm/47.24" должина : 136cm/53.54"големина : xxxxl биста : 125cm/49.21" должина : 137см/53.94" дебелина : стандардни облечени секојдневни фустани Летни Фустани секојдневни долги. Одговара : Одговара На Големината На Лабавите Летни Фустани За Жени Обични Деловни Обични За Жени. Стил : Партија,, клуб, Одмор, Даи Мисал Фустани Жени Миди Обични Фустани. 4.Предлог За Перење : Рачно Миење Ладно И Закачување Суво. Лесен Летен Фустан Праска Секојдневен Фустан. Повод : Забава Во Градината, Дневно,Плажа,клуб, улица, Женски Секојдневен Фустан Со Долги Ракави Долги Памучни Фустани.

Карактеристики на производот

Поврзани производи