Dressга Фустан Жени Секојдневен Тркалезен Врат Без Ракави Набраздена Истегната Маица Краток Мини Фустан Есенски Трендовски Секојдневни Женски Фустани

Dressга Фустан Жени Секојдневен Тркалезен Врат Без Ракави Набраздена Истегната Маица Краток Мини Фустан Есенски Трендовски Секојдневни

Во продавницата
DEN 431.84
Стока:

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 Големина НА ЕУ : 32 Биста : 86см/33,86" Половината : 74см/29,13" Должина : 87см/34,25" Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 90см/35,43" Половината : 79см/31,10" Должина : 88см/34,65" Големина : Л Големина На САД : 8 ВЕЛИКА британија големина : 12 Еу големина : 36 биста : 94СМ/37.01" половината : 84см/33.07" должина : 89см/35.04" големина : xl сад големина : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА : 14 ЕУ ГОЛЕМИНА : 38 БИСТА : 98см/38.58" половината : 89см/35.04" должина : 90см/35.43" големина : xxl Сад Големина : 12 велика БРИТАНИЈА големина : 16 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 40 БИСТА : 102см/40.16" половината : 94см/37.01" должина : 91см/35.83" женски обичен ТРКАЛЕЗЕН врат БЕЗ РАКАВИ НАБРАЗДЕНА Маица краток МИНИ ФУСТАН Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен, Моден Јака : Вклопување На Вратот : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) вечерни фустани. елегантни секојдневни женски фустани. луксузни вечерни фустани. Карактеристики : врв во Секојдневен стил, Цврста боја и печатење, совршен е за лето и fall. Повод : Забава, Канцеларија, Шопинг, Запознавање, Викенд Собир, Плажа, На Отворено, Секојдневен итн.

Карактеристики на производот

Поврзани производи