уублик Мода Жени Фустани Лето Печатење Повик V-Вратот Краток Ракав Копче Одмор Плажа Мини Фустан

уублик Мода Жени Фустани Лето Печатење Повик V-Вратот Краток Ракав Копче Одмор Плажа Мини Фустан

Во продавницата
DEN 447.84
Стока:

Модни Жени Фустани Лето Солидна Повик V-Вратот Краток Ракав Копче Одмор Плажа Мини Фустан 1.Карактеристики : Цврст, Секојдневен, Носен,Удобен,тилски и моден дизајн, Летен Секојдневен Фустан. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Стил : Овој Цврст Фустан Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустанпроизвод information : Season : Summer Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Collar : V-Neck Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Големина На Фустан За Жени. САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина Големи 8 12 38 108см/42.52" 112см/44.09 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Должина : 112см/44.09" валентин дуксери за жени. валентин облека. денот на вљубените подароци за неа.

Карактеристики на производот

Поврзани производи