Каде е Glapic Graphic маица со момчиња соло на момчиња, 2-пакет, големини 4-18

Каде е Glapic Graphic маица со момчиња соло на момчиња, 2-пакет, големини 4-18

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

Каде е „Соло Spot Me“ со соло „Соло Spot Me“, графички пакет за маици е совршен за секоја пригода. Супер меките маички без обележја не се само модерни, туку и многу удобни. Овие на тренд графики можат лесно да се спарат со вашите омилени фармерки, џогери или шорцеви. Материјал : 100% памучен графички принт. © Каде е Волдо, сите права се задржани. Каде се графичките маици во Волдо Момци.

Карактеристики на производот

Поврзани производи