ТИТАН GT 12ugs Игри И Забава Лаптоп, GeForce RT Ти, 32GB DDR 4000MHz RAM МЕМОРИЈА, Победа Про)

ТИТАН GT 12ugs Игри И Забава Лаптоп, GeForce RT Ти, 32GB DDR 4000MHz RAM МЕМОРИЈА, Победа Про)

Во продавницата
DEN 10064.00
Стока:

Мајклелектроник2 продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, производителот?с кутија беше отворена од страна на нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција, и инсталација на надградби во согласност со спецификациите рекламира. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : MSI TITAN GT77 12 UGSForm/Стил : Стандарден Модел Бр : TITANGT7712009 Processor : 12th Gen Intel Core i7-12800 HX 2.00 GHz Процесор (до 4.8 GHz, 25mb Кеш, 16-Јадра, 24-Теми, 8 Перформанси-јадра)Меморија : 32 GB DDR5 ЗНАЧИ-DIMMGraphics : geforce RTX 3070 ti 8gb gddr6 Посветена Графика, Vr Подготвен За Складирање : 2x4tb Pcie Ssd (Солидна Држава Диск) Рација 1 (4 TB ДОСТАПНО СКЛАДИРАЊЕ)ОПЕРАТИВЕН систем : Windows 11 Pro-64display : 17.3" 4k Ultra Hd (3840x2160) 120 HZ ОСВЕЖУВАЊЕ СТАПКА 16 : 9 IPS Displayconnection : wi-FI 6 E AX1675, bluetooth 5.2, Ethernet Lan (Rj-45)Пристаништа/Слотови : , 1 x hdmi 2.1, 1 МИНИ ДИСПЛЕЈ ПОРТА, 2 thunderbolt 4 (Тип-c), Sd Картичка Читач, без ОПТИЧКИ ДИСК, Слушалки/Микрофон Комбо Џекинпут/Излез : 1080 P ЦЕЛОСНА HD ВЕБ КАМЕРА, Систем За Безбедност На Отпечатоци, Црна По клуч РГБ ПОЗАДИНСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ, БАТЕРИЈА : 330w напојување, 4-Ќелија 99 Whr Батерија Други Карактеристики, Боја : Титаниум Сина Тежина : 7.3 Lbproduct Димензии (WXLXH) : 1 година производител Гаранција од michaelelectronics2 (ПРОФЕСИОНАЛНО Надграден Од Michaelelectronics2) intel i7-12800hx 16-Јадрен Процесор. Ge Force RTX 3070 Ти Графика. 2 X4 TB PCIe NVMe SSD РАЦИЈА 1 (4tb достапно складирање). 32 GB DDR5 RAM МЕМОРИЈА. 17.3 " 4k Ултра HD (3840x2160) 120hz Освежување Стапка На Екранот. Виндоус 11 Про 64бит.

Карактеристики на производот

Поврзани производи