Риба Уво Куки Точка Жица За Изработка На Накит Наоди

Риба Уво Куки Точка Жица За Изработка На Накит Наоди

Во продавницата
DEN 239.84
Стока:

Опис : Одлични самостојни додатоци за правење уши,можат да им дадат на вашите дизајни професионален допир и разни .Направете пар уво е лесно со овие куки, само прицврстување на монистра, висат или шарм приврзок, тогаш вашите уши се подготвени да носат јамката е отворена.Материјал : Месинг Боја : Бронза + Бакарна Табела : Големина : Прибл. 21 х 12 мм / 0,83 х 0,47 Инчи Големина : 1,8 мм / 0,07 инчи Пакетот Вклучува : 200 Парчиња Наоди За Ушна Кука : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.Поради рачно мерење, има грешка од 2мм во големина. Куки за обетки за Изработка На Накит. Ушна Жица Куки. Обетка Куки Наоди.

Карактеристики на производот

Поврзани производи