Свадба Накит Сет Сребрена Позлата Ѓердан Во Собата

Свадба Накит Сет Сребрена Позлата Ѓердан Во Собата

Во продавницата
DEN 687.84
Стока:

хипоалегенски / усогласен со олово /мерење на животното време (инч) : ѓердан 16,5 / продолжувач 2,5 / обетки 1,125 висококвалитетно позлата направено во нашиот сопствен производител. фабрика ниска цена, задолжително погледнете го целиот врвен накит на големо накит изработен во нашиот сопствен производител. фабрика ниска цена, не заборавајте да ги видите сите врвни накит на големо, тргнавме во мисија да им обезбедиме на нашите клиенти едношалтерско решение за најновите и најпосакуваните додатоци по неверојатни цени. Бидејќи поседуваме и работиме со сопствен магацин, можеме да им понудиме најквалитетни модни накит и додатоци по најниска цена на нашите клиенти. е направи сите наши производи и продаваат на клиентите директно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи