Тотем Пол-8 Винил Налепница - За Автомобил Лаптоп Јас-Рампа - Водоотпорен Налепница

Тотем Пол-8 Винил Налепница - За Автомобил Лаптоп Јас-Рампа - Водоотпорен Налепница

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Тотем Пол-8 " Винил Налепница-За Автомобил Лаптоп Јас - Рампа-Водоотпорен Налепница. Целосна боја квалитет винил налепница налепница. Нанесете на која било сува чиста површина, вклучувајќи дрво, метал, стакло, ѕид и многу повеќе. Едноставна апликација за кора и стап. Контура сече како што е прикажано на сликата. Може да се отстрани и репозиционира. Издржлива 5-годишна гаранција за живот на отворено, водоотпорна и погодна за сите временски услови. Оваа налепница ќе додаде визуелен интерес и личност на вашите секојдневни предмети. Персонализирајте го телефонот, тетратката, лаптопот, компјутерот, шкафчето, кутијата со алатки, шлемот, шишето со вода или користете како декор за теми за бележење. Или нанесете на отворено и бидете забележани! Залепете го на прозорецот или браникот на вашиот автомобил или камион, брод или кајак, мебел на отворено, кутија за товар, приколка ЗА Р. В., џет ски и многу повеќе! Може да помине низ машина за миење садови, миење автомобили, да остане на сонце или во вода, а сепак да ја задржи бојата. Квалитетни еколошки мастила кои се ОТПОРНИ НА УВ. Живописно, јасно печатење. Каков забавен, едноставен и достапен начин за украсување! Прави одличен подарок. Направено со гордост Во Минесота, САД. Големина : 8". Квалитетен винил отпорен на временски услови се однесува на секоја чиста сува површина. За употреба на прозорец или браник на автомобил, лаптоп, телефон, шише со вода и многу повеќе!. ГТ Графика Експрес Ексклузивен Дизајн. Произведено во САД.

Карактеристики на производот

Поврзани производи