Бутик на џоли 3-Д Налепници: Смокинг, пакет

Бутик на џоли 3-Д Налепници: Смокинг, пакет

Во продавницата
DEN 143.84
Стока:

Користете ги овие налепници за смокинг за да ја декорирате вашата свадбена книга од Бутикот На Џоли. Комплетот вклучува смокинг, чевли, чевли, жартиера, часовник и поканете кој синџир на карактеристики, слоевита хартија, ткаенина, скапоцени камења и фолија. Налепниците доаѓаат на лист од 4 х 4,5 инчи. Бутик на џоли 3-Д Налепници : Смокинг, 5 пакет.

Карактеристики на производот

Поврзани производи