Машки Најк Коби Тарнер Ројал Лос Анџелес Рамс Дома Игра Џерси

Машки Најк Коби Тарнер Ројал Лос Анџелес Рамс Дома Игра Џерси

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Претставник на теренот изглед на вашиот омилен играч На Лос Анџелес Рамс со Овој дрес На Играта Коби Тарнер Од Најк. Неговата графика запечатена со топлина обезбедува readyетика подготвена за почеток, истовремено нудејќи удобно, лесно чувство. Дизајниран за секојдневно движење, овој дрес има прилагодено вклопување и има мрежести странични панели за дополнителна вентилација додека ја славите секоја голема претстава на Коби Тарнер оваа сезона. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Најк Игра. Џерси Боја Стил : Тим. Дизајниран за движење. Увезени. Официјално лиценциран. Материјал : 100% Полиестерски Трикот. Топлинско запечатено име, броеви и детали за тимот. Бренд : Најк. Краток ракав. Машинско перење, сува сува ниска.

Карактеристики на производот

Поврзани производи