Кошула За Забава За Кучиња Удобни Меки Врвови Мали Кучиња Облека За Кучиња Маица За Кученца Божиќ За Домашни Миленици А7-Жешка Розова Х-Мала

Кошула За Забава За Кучиња Удобни Меки Врвови Мали Кучиња Облека За Кучиња Маица За Кученца Божиќ За Домашни Миленици А7-Жешка

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Летни Тенки Миленичиња Со Кратки Ракави Голема, Средна И Мала Облека За Елек За Кучиња. Материјал : памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 50гр. големина На Пакетот : 20х15х4см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви одговориме прв пат : -) - симпатична облека за кученца за миленичиња слатка кошула за кучиња за миленичиња облека за кучиња кошули за миленичиња кошули за миленичиња меки кошули за миленичиња џемпер за мачки маица за кученца облека за миленичиња кученце маица за кученца облека за миленичиња облека за кучиња за миленичиња облека за кучиња пижами облека за кучиња мала облека за кучиња мала крпа за кучиња мала платно за миленичиња летна кошула летни маици за кучиња летна облека. + врвни миленичиња врвови за миленичиња слатки елеци за кучиња елеци за миленичиња елеци за миленичиња Врвни Слатки миленичиња елеци за слатки миленичиња кошули за мачки мачки кошули летна кошула за куче летна маица кученце летна облека летни маици за кучиња летна облека симпатична елек за кучиња розова кошула за миленичиња црвена кошула за миленичиња класична кошула за миленичиња кученце класична облека симпатична облека за кученца девојка кучиња облека за девојки кошула розова миленичиња кошули симпатична кучиња фустани девојка кучиња облека миленичиња облека за девојка кучиња елек за кученце. +Симпатична Уникатна Кошула За Кучиња - шармантен стил на препи уникатен дизајн на карирана мрежа со професионална изработка, го прави вашето кученце помодерно, нежно и преслатко. Лесно вклучување и Лесно исклучување со затворање на белото копче. Маици за кучиња костуми за Каузално Носење. +Маица За кучиња Лесна За Носење и Чистење-кошули За Кучиња со извонредна јака на кошулата што одговара на симпатична машна, е совршена за свадба, роденден, забава, фестивал и свечена облека за пригоди. Машина за перење или рачно перење во ладна вода. ●Совршен Подарок За вашето прекрасно Милениче-Носејќи ја оваа стилска кошула за да шетате и трчате, вашите кучиња мачки ќе се истакнат во толпата; Тоа е Добар Избор за Подароци На Празници, Роденден, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Ноќта на Вештерките,Денот на Благодарноста, Божиќ и Нова година.

Карактеристики на производот

Поврзани производи