Ekena Millwork 1 2 W 44 D 44 H Империјал занаетчија мазна заграда, Даглас ела

Ekena Millwork 1 2 W 44 D 44 H Империјал занаетчија мазна заграда, Даглас ела

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.

Карактеристики на производот

Поврзани производи