Сет за кревети, серија за длабоки џебни плочи, микрофибер, близнак близнак XL, злато

Сет за кревети, серија за длабоки џебни плочи, микрофибер, близнак близнак XL, злато

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Уживајте во искуство со вистински луксуз и ладен удобен ноќен сон со исклучително тенок сет за дишење, кој има свиленкаста мека чувство и бујна завршница. Овој сет на листови обезбедува траен живост на боја, без оглед колку често тие се мијат и се изработени од предиво од микро влакна што ќе останат меки свилени и брчки без години со години. Мека на допир, лесна грижа Не е потребно пеглање. Elegant Comfort ® Elegant Comfort® Twin/Twin XL димензии - рамен лист 66 "x 96", поставен лист 39 "x 75", 2 стандардни перници 20 "x 30" - одговара на душеците до 16 " - 100% задоволство од задоволување Дебелината, мекоста и топлината посилна и потрајна од памукот, со најсилното шиење за да се спречат солзи длабок џеб, целосно еластизиран вграден лист за душеци до 16 инчи дебели брчки и отпорни на ладна вода, ладно вододлав и брзо сушење и брзо сушење . Здрава животна средина : Елегантни комфорни предива и вентилирано ткаење го прават за разлика од памукот што може да има алергени, мувла, па дури и грешки во креветот, микрофибер ги одвраќа загадувачите и грините, спречувајќи ги да најдат дом во вашите постелнини. Чувствувајќи се освежено наместо да се зафати, а оние со чувствителна кожа или состојби како егзема се одморат во лековита околина, наместо да бидат дополнително иритирани ноќе. Луксузот ги исполнува перформансите : Елегантен удобност обезбедува супериорни перформанси и луксузно чувство започнуваат со предива што се дури и пофини, подолги , и посилна од свила. Овие предива од микрофибер се завршени со прецизен процес на четкање и климатизација пред да бидат ткаени во премиум ткаенини, а потоа се подложени на дополнително четкање за да се постигне бујната, ултра мека завршница што ја бараат познавачите на фини постелнина.

Карактеристики на производот

Поврзани производи