Изграден празник Tumbler 30oz не'рѓосувачки челик бел

Изграден празник Tumbler 30oz не'рѓосувачки челик бел

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Изградениот вакуум со двојни wallидови запечатени од не'рѓосувачки челик ќе ги задржи вашите омилени пијалоци што се топли за шест часа или ладно за дваесет и четири часа. Се одликува со директен, тенок дизајн кој се вклопува кај повеќето држачи за чаши за возила. Изградениот Tumbler доаѓа со врвот на печатот што обезбедува безбедно вклопување и затворање на слајд за да помогне да се задржат пијалоците на оптимална температура и да се спречат излевање. Се препорачува миење на рацете. Двоен wallид од не'рѓосувачки челик, изработена вакуумска конструкција ја одржува оптималната температура на ладните пијалоци. Ги одржува вашите пијалоци ладни 24 часа, топло за 6 часа. Издржлив, без нишки Тритан капаците лесно се лизга отворено и затворено за пиење со една рака. Капацитетот од 30 мл се вклопува во стандардниот држач за чаша со големина. БПА бесплатно; Само миење на рацете. Нашата приказна потекло : изградена е основана во 2003 година од тројца пријатели, Johnон Роско Сварц, Арон Лоун и Картер Вајс. Тие најдоа заедничка врска во нивната страст за иновативен дизајн, добро стокмено стока и уживање во храна и вино. Ова ги доведе до употреба на неопрена и создавање на конечен конечен тоте за вино со две шишиња. Со инвентивен тим за дизајн, изграден се прошири по оригиналното создавање. Нудејќи цела колекција на стоки кои обезбедуваат свежо преземање на секојдневните гурмански и најважни работи за комбинирање на функција и мода со неопрена. Изграден NYујорк : Дизајн и градот : Веруваме дека одличен дизајн го прави секојдневниот живот подобар. Но, за дизајнот да биде одличен, тој мора да биде различен. И тоа бара поинаку размислување. Нема подобро место да го направите ова од Newујорк. Се осмелува да бидете оригинални и исто така е епицентарот на безвредната креативна заедница. Затоа е изградено повици во Newујорк дома. Нашите дизајни се засноваат на едноставност, страст за материјали и желба да го олеснат животот кога е во движење. Во изградена, ќе најдете збирка на вредни, стилски и заштитни производи инспирирани од градот што никогаш не спие. Нашите производи комбинираат форма и функција, и како мајчин Newујоркер, тие даваат смела изјава на прв впечаток. Изграден празник Tumbler 30oz Не'рѓосувачки челик бело : 5298285.

Карактеристики на производот

Поврзани производи