Пинпи Артофрамс Прилагодена Огласна Табла Од Плута Цветна Розова Табла За Постери Има Платнена Завршница Во Стилот На Ткаенина, Врамена Во Сатенска Бела Рамка

Пинпи Артофрамс Прилагодена Огласна Табла Од Плута Цветна Розова Табла За Постери Има Платнена Завршница Во Стилот На Ткаенина,

Во продавницата
DEN 863.84
Стока:

Со нашиот патентиран дизајн на огласна табла, можете да користите секаков вид игла за притискање или спојки или иглички за мапи за да ги закачите сите ваши слики, потсетници, белешки или што било друго. Оваа модерна сатенска табла Од Плута Со Црна рамка е совршено и функционално решение за закачување на вашите белешки и пораки во која било канцеларија, дом или комерцијална средина. Материјалот во стилот на платно спречува најмногу абење, одржувајќи ја вашата огласна табла да изгледа беспрекорно и ново. Сите табли со Пинпикс доаѓаат со Лесен За Закачување хардвер и едноставни упатства за инсталација. Нашите табли се спакувани со дополнителен потпорен брановиден материјал кој е многу отпорен на оштетување за време на испораката, целиот брановиден материјал може да се рециклира откако ќе се распакува. Артофрамс плута огласни табли се дизајнирани и направени по нарачка! Пинпикс-Платно Огласна Табла. Завршена Големина ~22x34 (Pin Pix-549-FRBW26074) Pin Pix е патентирана Платно Цветна Розова плута врамена во Сатенска Бела Рамка што е направена по нарачка. Пинпикс пинборд се направени од висококвалитетно платно со прекрасни дизајни ќе бидете горди да се прикаже насекаде во вашиот дом. Закачете ја оваа табла за известувања со игла за да прикажете рецепт, фотографија, белешка или хартија. Можете да го користите повторно и повторно и вашата табла со Пинпикс ќе го задржи најголемиот дел од својот беспрекорен квалитет и изглед!Идеи за огласна табла, Одлични За Класни Соби, Кујни, Детски Спални Соби и Канцеларии.

Карактеристики на производот

Поврзани производи