Група Clearfit-Лепенка кабел-RJ - ДА RJ - - ft-CAT 5e-snagless-виолетова

Група Clearfit-Лепенка кабел-RJ - ДА RJ - - ft-CAT 5e-snagless-виолетова

Во продавницата
DEN 175.84
Стока:

Unc Група Clearfit лепенка кабел - 100 ft - Виолетова Клучни Карактеристики и Придобивки : Clear Fit лепенка кабли достапни Во Мачка 6 и Мачка 5e. конектор Со Низок профил за лесно вклопување во панели и прекинувачи. Уникатен дизајн на клип за задржување без пречки. Ултра-флексибилен Кабел No Kink за непречена инсталација.

Карактеристики на производот

Поврзани производи