Кулузего Мултифункционален Зимски Мрзлив Јорган Со Ракави Топла Задебелена Измиена Перница Бланке

Кулузего Мултифункционален Зимски Мрзлив Јорган Со Ракави Топла Задебелена Измиена Перница Бланке

Во продавницата
DEN 431.84
Стока:

Мултифункционален Зимски Мрзлив Јорган Со Ракави Топло Задебелена Измиена Перница Ќебе. Опис На Предметот. Метален патент, дизајн на сенка. Машина за перење без деформација. Дизајн на ракави, фино шиење, топло и удобно. Повлечете го патентот нагоре за да дејствува како перница. Рачката е мека и тенка, има добар тон на кожата и добра постојаност на бојата. Исклучителна технологија за ватирање, пополнување рамномерно распоредени, целокупната дебела, тешко да се зацврсти. Од сега па натаму, можам да играм со мојот мобилен телефон и компјутер во кревет, а јас не . треба да се грижите дали студениот ветер ќе дува во јорганот. Удобно . tlife, што сакате да играте игри/читање / Интернет / ТВ / . канцеларија/патување, тој е ваш интимен придружник. t t t Metal патент, сенка дизајн. Машина за перење без деформација. Ракав . дизајн, фино шиење, топло и удобно. Рачката е мека и тенка, . тит има добар тон на кожата и добра постојаност на бојата. Исклучителна ватиран . ttechnology, пополнување рамномерно распоредени, целокупната дебеличка, тешко да се . тарден. Спецификации : . т Проширена големина : 200х150см/78, 7х59инч. Големина на перница за складирање : 50х50см/19, 6х19, 6инч. материјал : Акрилик. боја : Како што е прикажано во. Пакетот Вклучува : . т1 х . твинтер мрзлив Јорган Со Ракави Кулузего Мултифункционален Зимски Мрзлив Јорган Со Ракави Топла Задебелена Измиена Перница Бланке.

Карактеристики на производот

Поврзани производи