Едноставно Меки Памучни Кругови, Природни, Памучни Влошки Без Влакненца, Брои

Едноставно Меки Памучни Кругови, Природни, Памучни Влошки Без Влакненца, Брои

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Овие не се како обичните памучни кругови. Специјален дизајн од 4 слоја ја комбинира апсорпцијата што често ви е потребна со свиленкаста мазна надворешна површина која е совршена за прецизна примена на козметиката. Овие 100% чисти памучни влошки сигурно ќе ги задоволат сите ваши потреби за нега на кожата убаво, за да изгледате најдобро. Може да се користи како влошки за отстранување шминка за очи или влошки за отстранување лак. Едноставно Меки Памучни Кругови, 100% Природни Памучни Влошки Без Влакненца, Броење 300 : Меки и мазни со 4 абсорбента слоеви. 100% чист, природен памук без влакненца. Одлично за отстранување на шминка, лак, нанесување тонер, средство за чистење или адстрингенти. Нежна за вашата кожа, но сепак силна и издржлива . 3-100 брои вреќи за повторно затворање содржани во една голема торба за повторно затворање.

Карактеристики на производот

Поврзани производи