Серхио Тачини Дона од Серхио Такини За Жени - 1. Оз ЕДТ Спреј

Серхио Тачини Дона од Серхио Такини За Жени - 1. Оз ЕДТ Спреј

Во продавницата
DEN 239.36
Стока:

Ова беше лансирано од дизајнерската куќа На Серхио Такини во 1988 година.Носот зад овој мирис е Серхио Тачини.Врвни ноти се Ананас, воден крин, бергамот и лотос;средните ноти се Јасмин и крин на долината.Основни ноти сандалово дрво, килибар, мошус и ванила.Овој мирис е класифициран Како Цветен. Ова беше лансирано од дизајнерската куќа На Серхио Такини во 1988 година.

Карактеристики на производот

Поврзани производи