Play-Doh Krackle Slime Pink и светло портокалово соединение со монистра со мониста

Play-Doh Krackle Slime Pink и светло портокалово соединение со монистра со мониста

Во продавницата
DEN 191.84
Стока:

Несакано, пукнато соединение на лигите со игра е ох-толку зачудувачко сензорно искуство! Ова соединение на лигите на „Плеј-Дох Кракле“ за деца 3 години и нагоре им дозволува да ги користат своите раце и нивните имагинации. Монистата му даваат на лигите интересна текстура, додека 2 неодоливо светли бои се исто толку забавни за да се погледне како што треба да се допрат! Монистата, исто така, доаѓаат во различни бои за ладни мешавини во боја во секоја конзерва. Оваа 2-пакет има светло портокалово лигите со сини мониста измешани, како и конзерва со лигите од розова пукнатина. Ова разнобојно соединение на лигите на Crackle доаѓа од креаторите на Play-Doh Toys, бренд за доверлива уметност и занаетчиство повеќе од 60 години. Хасбро, Плеј-Дох и сите сродни својства се трговски марки на Хасбро. Почувствувајте ги крзнените мониста во вашите раце - смачкајте, стискајте и изматете! Овој Play-Doh Slime 2-пакет има мониста во неа за релаксирачко и чудно задоволувачко сензорно искуство. Зачувување на бојата-Play-Doh Krackle Slime е исто толку забавно да се погледне како што е да се допре! Оваа 2-пакет има светло портокалова лигите со сини мониста измешани, како и конзерва со розово лигите на пукнатината. Слим соединение. Почувствувајте ја забавата!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи