Женски Секојдневни Панталони Удобни Палацо Отпечатоци Од Палацо Салон Со Висок Струк Панталони За Жени Чадени Еластични Половини Лабави Удобни Сплиткастични Пан?

Женски Секојдневни Панталони Удобни Палацо Отпечатоци Од Палацо Салон Со Висок Струк Панталони За Жени Чадени Еластични Половини

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА. 24 часовен одговор на линија. НЕКОЈ ПРАША. П : Како да ја изберете големината?. О : нашата облека Е Со Азиска ГОЛЕМИНА, ви предлагаме да купите поголема големина, подобро да ја изберете соодветната големина според табелата со големини на сликата или описот, ве молиме не избирајте ја големината препорачана од "ВОДИЧ за ГОЛЕМИНА", за да избегнете купување несоодветна големина. П : колку време обично трае за испорака?. О : Обично, Може да се достави на вашата адреса во рок од 10-20 дена. П : што треба Да направам ако наидам на логистика и проблеми со производот откако ќе купам производ. О : ако наидете на проблеми во логистиката транспортот и квалитетот на производот по купувањето, ве молиме прво контактирајте го нашиот тим за услуги на клиентите за да ги објасните вашите проблеми, ние ќе одговориме во рок од еден ден и ќе го обезбедиме соодветното решение. ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ИЗБОРОТ НА МОЈАТА ПРОДАВНИЦА, ВИ ПОСАКУВАМ ДОБАР ШОПИНГ. Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 32 Половината : 58-80см/22,83-31,50" Колк : 108см/42,52" Должина : 101см/39,76" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 62-84см/24,41-33,07" Колк : 112см/44,09" Должина : 102см/40.16" ГОЛЕМИНА : Л САД : 8 велика Британија : 10 еу : 36 половината : 66-88см/25.98-34.65" колк : 116см/45.67" должина : 103см/40.55" ГОЛЕМИНА : XL сад : 10 велика британија : 12 еу : 38 половината : 70-92см/27.56-36.22" колк : 120см/47.24" ДОЛЖИНА : 104 CM/40.94" големина : xxl сад : 12 велика британија : 14 еу : 40 половината : 74-96cm/29.13-37.80" колк : 124cm/48.82" ДОЛЖИНА : 105cm/41.34" панталони за жени sweatpants жените лето мода секојдневен Цврст печатење панталони. Женски лесни Џогери Панталони Брзо Суво Трчање Панталони За Пешачење Атлетски Тренинг панталони со Џебови. Женски Панталони За Работна Облека Женски Спортски Панталони. Повод : забава,работа,одмор,одмор,плажа,облека за плажа,запознавање,шопинг,коктел, клубска облека или само секојдневна облека. Погоден за секојдневна употреба и специјални прилики. Карактеристики : Лесни, Дише И Удобни За Носење, Опуштено Вклопување, Еластични Џогери Со Висок Струк Панталони со Џебови, Цврста Боја.

Карактеристики на производот

Поврзани производи