Надворешен Удар На Класичен Домашен Полуостров Кујна Трпезариска Маса Душеци Големина На Подлоги, Сет На

Надворешен Удар На Класичен Домашен Полуостров Кујна Трпезариска Маса Душеци Големина На Подлоги, Сет На

Во продавницата
DEN 530.40
Стока:

Прилагодените дизајни можат да го украсат вашиот дом и да ви дадат ново чувство, исто така може да ја заштити вашата маса. Префект за секојдневна употреба, одмор, домашни забави, семејни собири, секојдневно јадење,ресторани или кафулиња итн., додавајќи повеќе забава и елеганција во вашиот живот! Материјал : Удобен И Издржлив памук и лен. Трпезариска Маса Место Душеци Големина : 12х18 инчи, Пакет од 2 Парчиња. Повеќе бои и уникатни дизајни можат совршено да ве украсат трпезариска маса и кујна. Заштитете ја вашата маса од гребнатини и дамки,висококвалитетниот материјал е лесен за нега и чистење,може Да се пере Во Машина.

Карактеристики на производот

Поврзани производи