Богатствата На Каролина Ck5822fc Кинески Грмушки Дизајн Љубов Пена Подлога Во собата на 4, Црвена, 1 2, разнобојни

Богатствата На Каролина Ck5822fc Кинески Грмушки Дизајн Љубов Пена Подлога Во собата на 4, Црвена, 1 2, разнобојни

Во продавницата
DEN 251.84
Стока:

Богатства Каролина CK5822 FC Кинески Гребен Дизајн2 Љубов Пена Подлога Сет на 4, Црвена, 3 1/2 x 3 1/2, мултиколирана Пена Подлога Сет на 4 кој раса специфични Кинески Гребен уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот на Денот на Вљубените со овој декоративен комплет за Подлога за денот на Вљубените. Овој Комплет од 4 Пени е од колекцијата Богатства На Каролина Љубовта е. Плоштад Уметнички Дела Пена Подлога во собата на четири подлоги. Секоја со димензии 3 1/2 инчи на 3 1/2 инчи. Трајно обоен со уметнички дела во целосна боја и отпорен на избледување. Одлично е да ја чувате водата од вашиот пијалок надвор од вашата маса и да додадете малку талент на собир. Совпаѓајте со еден од изолираните ладилници или гушкачи за убаво пакување подароци. Измијте го подметачот во горниот дел од машината за миење садови, извадете го и легнете рамно за да се исуши. Дизајнот нема да излезе. Направено од истиот материјал што го користиме за нашите влошки за глувци. Материјалот е отпорен на топлина. Совршен за ладни или топли пијалоци. Кафе или чај. Овој комплет За Подметнување е од категоријата Производи На Кучиња За Богатства На Каролина. Измијте го подметачот во горниот дел од машината за миење садови.

Карактеристики на производот

Поврзани производи