Тешка должност 48 w 18 d 1 h хонорарни полици, хром

Тешка должност 48 w 18 d 1 h хонорарни полици, хром

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Кога стандардните полици за складирање едноставно нема да го намалат, обидете се со тешката полица на OFM X5. Model SH1848 CH е полица од 18 "x 48 " за нашиот систем за складирање X5 со капацитет од 800 фунти. (рамномерно распоредено). Цената е по полица, а единиците мора да бидат нарачани во множители од четири. Полиците се прилагодливи на додатоци од еден инч, што ја олеснува прилагодувањето. Вклучени се и клипови за монтирање. Зелената стража овластена за деца и училишта. Достапно во 2 длабочини на полицата : 18 "и 24". Достапно во 4 ширина на полиците : 36 ", 48", 60 "и 72". Системот за складирање со повеќе редови е лесно прилагодлив. Зголемете го употребливиот простор 40-70% со претворање на патеки во повеќе простор за складирање. Челичните единици се лизгаат без напор на нашиот ексклузивен систем за патентирани патеки. Патеките не се забранети на подот. Овозможува максимален пристап од сите 4 страни на полицата. Безбедносната сопирачка „Чекори/флип-ап“ доаѓа со секое склопување на ролери, дозволувајќи им на единиците да се заклучат на место додека се вчитуваат и преземаат. Дизајнот на отворена жица ја зголемува видливоста и протокот на воздух.

Карактеристики на производот

Поврзани производи