24 Длабоко 36 Широк 102 Високо Ниво Сива Жица Полица Камион Со лб Капацитет

24 Длабоко 36 Широк 102 Високо Ниво Сива Жица Полица Камион Со лб Капацитет

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Чувајте и транспортирајте безбедно и ефикасно. Ролни на 5" х 1/4 " Сите Вртливи Полиуретански Тркалца (2 w/ сопирачка). Вкупен капацитет на количка од 1200 фунти. Совршен за собирање акции, работа со залихи или пренос на залихи. Вкупен Капацитет на Количка од 1200 фунти. Висината на полицата може да се прилагоди на секои 1". Полиуретански тркалца за лесно маневрирање во тесни области 2 со сопирачки. НСФ Сертифициран За Професионалци.

Карактеристики на производот

Поврзани производи