Афион И Фриц Фламинго Лист Во Собата, Кралицата

Афион И Фриц Фламинго Лист Во Собата, Кралицата

Во продавницата
DEN 787.20
Стока:

Додадете смел излив на боја и уникатен допир на каприц со овој светло розев лист од фламинго отпечатен на остра бела позадина. Во комбинација со една од нашите еднобојни или печатени јоргани или утешители, ова фантастично стадо ќе додаде разигран акцент на секоја спална соба. Листовите се направени од најквалитетен еднослоен памук, што ги прави супер меки и ги спречува да се натрупуваат. Вградениот чаршав има еластика од сите страни обезбедува совршено вклопување на вашиот душек и го спречува да се лизне.

Карактеристики на производот

Поврзани производи