Супериорен 4-Парче Модерна Црна Нишка Грофот Египетски Памук Лист Во Собата, Калифорнија Крал

Супериорен 4-Парче Модерна Црна Нишка Грофот Египетски Памук Лист Во Собата, Калифорнија Крал

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Направете го вашиот кревет вашето среќно место Со 300-Конец Брои 100% Египетски Памук Длабоко Џеб Лист Во собата. Овој сет на листови може да се пофали со путер-мазно чувство и суптилен сјај од луксузната сатенска завршница. Долгите влакна и цврстата ткаена конструкција На Египетскиот Памук го прават овој материјал дише, кадифен и потрајни од другите видови Памук. Овој сет на листови вклучува преголем, длабок џебен лист кој одговара на преголеми душеци, како и обични душеци со кадифен горен дел за душеци длабок до 18 инчи. Направете го вашиот кревет вашето среќно место Со 300-Конец Брои 100% Египетски Памук Длабоко Џеб Лист Во собата. Овој сет на листови може да се пофали со путер-мазно чувство и суптилен сјај од луксузната сатенска завршница. Долгите влакна и цврстата ткаена конструкција На Египетскиот Памук го прават овој материјал дише, кадифен и потрајни од другите видови Памук. Овој сет на листови вклучува преголем, длабок џебен лист кој одговара на преголеми душеци, како и обични душеци со кадифен горен дел за душеци длабок до 18 инчи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи