Патување Колекција Жени Шанди Тру Удобност Пена Кристал Детали Блок Пета Сандали

Патување Колекција Жени Шанди Тру Удобност Пена Кристал Детали Блок Пета Сандали

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Партиски потпетици без врева, Колекцијата Шанди По Патување. Овие потпетици што се лизгаат може да се пофалат со долготрајна удобност со подножје од пена за Удобност од 4 мм и меки вештачки материјали. Вметната блок пета го издигнува дизајнот, а деталите за кристал додаваат малку сјај. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на пумпи ќе ве пуштат да одите од забавна ноќ со девојките до враќање назад и релаксирање на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на петицата : 2 1/2-инчи. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Мулти-Ремен. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : вештачки. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Сандали. Повик.

Карактеристики на производот

Поврзани производи